O nas

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa dla aktywów kryptowalutowych użytkowników w jak najniższej cenie oraz jak najbardziej wygodny dla użytkownika sposób. Prawdopodobnie jesteśmy pierwszą taką firmą w Polsce, która oferuje swoim klientom grawerowane laserowo portfele kryptowalutowe typu “Cold Storage“. Dlatego też jako pierwsi na rynku, tworząc nasze portfele wciąż staramy się ulepszać nasz proces produkcyjny. Wprowadzać nowe udogodnienia w naszym produkcie, a jednocześnie starając się zapewnić naszym klientom odpowiednio niską cenę. Zależy nam na tym, aby klient otrzymywał za niewielką cenę produkt odpowiadający jakością nie jednego towaru luksusowego, takiego jak np. biżuteria czy ekskluzywna galanteria skórzana. Dlatego wciąż szukamy nowych dostawców, porównujemy ich ceny oraz jakość oferowanych przez nich towarów. Chcemy, aby klient mógł przechowywać na naszych ColdCryptoWallet’ach dowolną ilość kryptowalut, nie obawiając się że je straci. Dbamy o bezpieczeństwo podczas generowania kluczy prywatnych nie dopuszczając do procesu produkcyjnego żadnych osób z zewnątrz. Stworzyliśmy także osobne stanowisko pracy, zupełnie odizolowane od sieci, ponieważ wiemy jak wiele w obecnych czasach ma miejsce różnego rodzaju ataków hakerskich. Dlatego też zlikwidowaliśmy ryzyko takiego ataku do niemalże zera.

Naszym planem na najbliższy czas jest dalej rozwijać nasz produkt, a także systematycznie wzbogacać naszą ofertę o coraz to nowsze portfele dla przeróżnych typów kryptowalut. W najbliższym czasie chcemy też poszerzyć asortyment oferowanych przez nas akcesoriów do przechowywania kryptowalut. Planujemy także wykonywać na zamówienie klienta, indywidualnie spersonalizowane gadżety i akcesoria.

Pragniemy też szerzyć wśród ludzi wiedzę na temat kryptowalut, poprzez tworzenie różnego rodzaju artykułów, publikacji, samouczków(tutoriali), aby zwiększyć wśród ludzi świadomość istnienia kryptowalut oraz potęgi technologii przyszłości jaką jest Blockchain.

Sklep obsługiwany przez:Dane kontaktowe w formie wizytówki jako kod QR

Mariusz Guździoł
63-400 Ostrów Wielkopolski
ul. Bukowa 20
Bitcoin: 1MEBmjqksTw7GtNHA3fzZCcixAUDHak3Ju
nr konta: 34 2490 0005 0000 4000 2662 0788 

Kontakt:

email: kontakt[at]coldcrytpowallet.com
lub poprzez formularz kontaktowy.

W razie jakichkolwiek pytań, pomysłów, ofert, sugestii – proszę o kontakt.